הסדנא החמישית יוצאת לדרך!!

כאשר הלב משתוקק, אין המרחק מהווה מכשול כלל' (ר' נחמן מברסלב)

הסדנאות הקודמות היו חוויה מיוחדת ובלתי נשכחת! לאחר ארבע סדנאות מדהימות, זוהי כבר שיגרה – פעמיים בשנה נפגשים שי וירון במקום קסום בדרום על מנת לחלוק את מתנתם עם אנשים חדשים ולפתוח את שערי ההיכל בנשמתם.

מתוך רישומים של המשתתפים בסדנאות קודמות:
"מנגינות מתנגנות בתוכי מאז שחזרתי, כמו ששי אמר – טעמנו טיפה מים אינסופי… היה מרגש להתוודע לצלילים ולאיכויות המיוחדות שלהם, לעושר האין סופי שבין הצלילים ולשקט."

"..נגענו בריק שבין הצלילים, בריק שאחרי הופעה. בהצמדות לשלושה צלילים בלבד, בעומק שיש בפשטות. הלחנים עוד מתנגנים ובזמן לימוד השירה והחזרה על הסולמות, הסטגנציה שיש במוח מתאווררת. מרפא לנפש…"
על הסדנא:

סדנת עומק חוויתית של שלושה ימים העוסקת בעקרונות המוסיקה ההודית הקלאסית, שירת ראגות ואלתור בתוך מעגל הפעימות הקצבי.
הפסקה משמעותית מחיי היום יום ויציאה למסע מוסיקלי מרתק יאפשרו לפגוש כל ראגה בשעה המתאימה לה ולחוות אותה לעומק דרך לימוד ושירה.
האירוח בנוה המדבר הקסום, שכולל לינה בחדרים מפנקים, שלוש ארוחות צמחוניות נהדרות ביום ולימוד מוסיקה במרכז האומנויות החלומי, מהווים תנאים אופטימליים להיכרות עומק עם המוסיקה המיוחדת הזו ומפגש עדין עם החיים בנאות סמדר.

נפגש לפני השחר בצריח במרכז האומנויות הציורי, נתמסר לצליל דרך שירה… נעורר את היום. לאחר מכן תחכה לנו ארוחת בוקר משובחת ובריאה ממיטב התוצרת האורגנית של נאות סמדר. אחרי הארוחה, נתרכז בלימוד ראגת בוקר, נעמיק ונלמד קומפוזיציה ואלתור בתוכה, עד ארוחת הצהריים. לאחר מכן, זה זמן לנוח ולהנות מנפלאות המקום. שיעור נוסף לפנות ערב יפגיש אותנו עם ראגת שקיעה שמניחה את היום ומפנה מקום לערב. בשיעור אחרי ארוחת הערב נתכנס למעגל שיתוף וסיכום היום הכולל מפגש הקשבה לנגינה וליצירה המקורית של המנחים.
על המנחים:
שי בן צור –הקדיש שנים רבות מחייו ללמידת מוסיקה הודית קלאסית דרך המוסיקה העתיקה (דרופהד) ונגינה על חליל באנסורי עד שירת התמסרות בסגנון קוואלי. ביצירתו המקורית מביא שי את שירת הדבקות בעברית ברוח המוסיקה ההודית.

ירון פאר – החל את לימודי המוסיקה ההודית הקלאסית בשנת 2000 בוראנסי והתרכז בלימוד נגינה על סראנגי. מתמחה בנגינה והוראה על כלי מיתר עתיקים. ביצירתו המקורית ניכרת השפעת רבה של המוסיקה ההודית.

הגעה ביום חמישי עד 12:00 וסיום ביום שבת לאחר צאת הכוכבים.
עלות הסדנא המלאה: 1450 ש״ח
המחיר כולל לינה, כלכלה מלאה, שיעורים עם המנחים, ערב שירה פתוח ועוד..
לפרטים נוספים והרשמה:
נדיה 0528700224
(במידה ואין מענה, נא לשלוח הודעת סמס)